O Firmie

Kilka słów o firmie

Lotnicza Agencja Reklamowa PARAPLAN Agnieszka Sulewska (Górna) jest firmą świadczącą usługi lotniczo-reklamowe z wykorzystaniem statku powietrznego na terenie całej Polski, Unii Europejskiej i Świata.

Swoją działalność opieramy na najbardziej efektownym, pod względem właściwości reklamowych, statku powietrznym jakim jest balon na ogrzane powietrze. Jest to największy, dostępny dla reklamodawców, latający bilbord o powierzchni przeszło 1000m2.

Firma istnieje od 1997 roku i od początku swojej działalności brała udział w wielu imprezach organizowanych z wykorzystaniem balonów na ogrzane powietrze.

Posiadamy stosowne dokumenty i zezwolenia zarówno Polskie jak i zagraniczne, uprawniające nas do wykonywania lotów z pasażerami, świadczenia usług transportu lotniczego, w tym obsługi imprez sportowych czy prowadzenia kampanii reklamowej w powietrzu.

Certyfikat AOC PL-054 na przewóz pasażerski, loty nocne balonem na ogrzane powietrze w Unii Europejskiej zgodnie z najnowszymi przepisami lotniczymi.

Pani Pilot

Instruktor-Pilot, Agnieszka Sulewska (Górna) dysponuje wieloletnim doświadczeniem jeżeli chodzi o loty balonowe. Corocznie uczestniczy w szeregu imprez sportowych, organizowanych w kraju i za granicą. Dotychczas ustanowiła Kobiecy Rekord Europy z wynikiem 8505 m.n.p.m., uzyskując również v-ce Mistrzostwo Świata Kobiet.

Schroeder fire balloons

schroeder fire balloons

Agnieszka Sulewska (Górna) została w 1998 roku przedstawicielem na Polskę niemieckiej firmy produkującej balony na ogrzane powietrze Schroeder fire balloons GmBH. Posiada bogatą bazę techniczną w Koszalinie.

Agnieszka Sulewska (Górna), jako właściciel firmy, Instruktor-Pilot, posiada:

  • Polską licencję komercyjną pilota balonu wolnego, wydaną przez Urząd Lotnictwa Cywilnego
  • Polską licencję mechanika obsługi, wydaną przez Urząd Lotnictw Cywilnego
  • Licencja Radiooperatora w jęz.polskim i angielskim, wydaną przez Prezesa Komunikacji Elektronicznej
  • Niemiecką licencję komercyjną pilota balonu na ogrzane powietrze, wydaną przez Luftamt Braunschweig

Władamy biegle językiem polskim oraz niemieckim zapewniając szeroki wachlarz komunikacji z zachodnimi sąsiadami Polski.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i skorzystania z naszych usług. Szczerze polecamy!

ps. Polecamy również odwiedzenie naszej strony na Facebook’u i dodanie nas do ulubionych.

Zaktualizowano