ANULOWANO: Zaproszenie na imprezę 100 balonów na 100-lecie odzyskania przez Polskę Niepodległości (20-23 września 2018)

Ważne! Impreza Anulowana

Projekt 100 balonow - anulowany

L.A.R. PARAPLAN z przykrością musi poinformować, że impreza “100 balonów na 100-lecie odzyskania przez Polskę Niepodległości” została anulowana z przyczyn od nas niezależnych.

Według oficjalnego komunikatu, “współorganizatorzy, wraz ze sponsorami strategicznymi podjęli decyzje o przesunięciu zawodów na 2019 rok”.

Zaproszenie do Krakowa spotkało sie z bardzo dużym zainteresowaniem i wydźiękiem zarówno w Polsce jak i w międzynarodowym środowisku balonowym. Jednakże, w związku ze zmniejszeniem wsparcia finansowego przez głownego partnera, a zarazem współorganizatora imprezy, i pomimo zaangażowania przeróżnych jednostek w celu zdobycia dofinansowania nie było to możliwe. W zwiazku z tym impreza została anulowana.

Mimo tego Lotnicza Agencja Reklamowa PARAPLAN pragnie zachęcić państwa do dalszej rezerwacji lotów balonem. Latamy w calej Polsce!

Do zobaczenia w przestworzach!


100 Balonów - SKY OF FREEDOM

Lotnicza Agencja Reklamowa PARAPLAN Agnieszka Sulewska ma przyjemność zaprosić państwo na imprezę balonową na Krakowskich Błoniach - SKY OF FREEDOM, która odbędzie się w dniach 20-23 września 2018 roku. Z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości zobaczą państwo ponad 100 balonów z Polski i ze świata. Będą mogli państwo polecieć wybranym balonem i zobaczyć malowniczy Kraków z lotu ptaka.

Taka impreza nie zdarza się na co dzień. Nie przegap okazji i zarezerwuj swój lot z naszą firmą.

Ceny zaczynają się od 550zł za osobę (przy trzech szczupłych osobach w koszu plus pilot).

Oprócz lotów balonem rozegrany zostanie Międzynarodowy Balonowy Puchar Polski oraz Bicie rekordu Guinnessa w ilości skoczków spadochronowych jednocześnie wyskakujących z balonów na ogrzane powietrze. Dodatkowo zobaczą państwo modele minibalonów, samolotów, będą mogli wziąć udział w przeróżnych konkursach dla całej rodziny.

Prawdziwie niezapomnianym widokiem będzie nocna gala balonowa.

Więcej informacji znajdą państwo na stronie dlapilota.pl

Organizatorem jest Urząd Miasta Krakowa wraz z Kraków Balloon Team i Sky of Freedom.

Krakowskie Błonia al. 3 Maja, Kraków, Polska

Serdecznie zapraszamy!

ps. Po zakończonej imprezie zapraszamy na naszą stronę w celu obejrzenia zdjęć i filmików.

Opublikowano